Šeštadienį, Sausio 27 dieną, Vilniaus manieže vyko tradicinės Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Jose startavo gausus būrys Vilniaus universiteto studentų.

Čempionais tapo:

• Lukrecija Sabaitytė (EVAF) 60 metrų bėgime
  • Lukas Sutkus (CHGF) 400 metrų bėgime
  • Karolina Bliujūtė (TF/EVAF) 3000 metrų bėgime
  • Diana Zagainova (FSF) trišuolio rungtyje
  • Airinė Palšytė (EVAF) šuolio į aukštį rungtyje

60 metrų barjeriniame bėgime Neda Lasickaitė (EVAF) užėmė 2-ąją vietą. 3000 metrų bėgime 2-ąją vietą iškovojo Eleonora Višnevskytė (MIF) ir Kevinas Olišauskas (ŠA), o asmeninį rezultatą pasiekė Matas Baura (ŠA). 800 metrų bėgime Eglė Vaitulevičiūtė (GMC) finišavo 2-oje vietoje, o Paulius Virbalas (MIF) iškovojo 4-ąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje Airidas Zabaras (ŠA) užėmė 3-ąją vietą. 1500 metrų bėgime dalyvavo Gediminas Janušis (FSF alumnas), o Vytaras Sarapas (KF) 400 metrų bėgime.

Vilniaus universiteto lengvosios atletikos komandą treniruoja doc. Jūratė Armonienė. Sveikiname komandą su puikiu pasirodymu!